Witold Orlicki

607-384-777
Napisz do mnie
 • Lokalizacja
  Gliwice
  Transakcja
  sprzedaż
  Nieruchomość
  biurowiec
  Powierzchnia
  540
  Cena za m2
  5 700 zł
  Ilość pokoi
  14
  Piętro
  0
  Ilość pięter
  3
  Zabudowa
  komercyjna
  Wolne od
  zaraz

   

 • Prestiżowa siedziba dla Twojego biznesu.

  Nieruchomość położona jest w Gliwicach.Budynek biurowy o wysokim standardzie.

  Jest to budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny. Przy budynku znajduje się parking. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Idealne skomunikowanie z autostradą i Centrum miasta.

  Budynek został wzniesiony w połowie lat osiemdziesiątych XX wieku w technologii tradycyjnej murowany z cegły pełnej oraz pustaków. W latach dziewięćdziesiątych został rozbudowany. W roku 2005 został gruntownie zmodernizowany i rozbudowany. Stropy betonowe. Dach konstrukcji drewnianej i stalowej. Ścianki działowe murowane z cegły dziurawki i płyt kartonowo-gipsowych. Podłogi kryte płytkami ceramicznymi i wykładziną dywanową. Klatka schodowa w konstrukcji stalowej. Ściany tynkowane tynkiem gipsowym cienkowarstwowym. Sufity w części pomieszczeń podwieszane. Stolarka okienna PCV z wkładkami szklanymi niskoemisyjnymi z mikrowentylacją.  Do wejścia głównego dobudowano wykusz w konstrukcji  aluminiowo-szklanej. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drzwi płycinowe typowe lub aluminiowe przeszklone, do kotłowni gazowej drzwi przeciwpożarowe.

  Instalacje  w budynku : elektryczna oświetleniowa i trójfazowa, wodno-kanalizacyjna, c.o z własnej kotłowni gazowej, wentylacja, w części klimatyzacja, odgromowa.

  – powierzchnia użytkowa   545,13 m2

  Świetna lokalizacja, wysoki standard,idealne miejsce dla Twojej firmy.

  Zapraszam na prezentację.

 •  Lokalizacja: Gliwice, Żernicka

   Cena: 3 100 000 zł

   Cena za metr: 1 600 zł

  – Piętra: 2