Co robimy

Jeszcze kilkanaście lat temu przed dobą internetu umieszczanie ogłoszeń w gazetach z miniaturkami czarnobiałych zdjęć było szczytem innowacyjności. Czasy się zmieniają, jednak jedno pozostaje niezmienne ? KLIENCI OCZEKUJĄ NAJSKUTECZNIEJSZYCH METOD DOSTOSOWANYCH DO RYNKU. Pracując dla naszych klientów stale monitorujemy rynek. Czerpiemy najlepsze wzorce wyniesione również z rynków zagranicznych. Uczestnicząc w branżowych szkoleniach ? ciągle się rozwijamy.

?Nie ma niesprzedanych nieruchomości ? są tylko nie skuteczne biura nieruchomości?


Home staging


4Przygotowujemy każdą nieruchomość pod sprzedaż. Sprzedaż nieruchomości jak każda sprzedaż rządzi się swoimi prawami ? albo o tym wiemy i skutecznie oddziałujemy na Klienta ? albo możemy liczyć jedynie na szczęście.

Każdy nasz klient otrzymuje raport jak przygotować swoje m do skutecznej
i szybkiej sprzedaży.

Pamiętaj Według badań to kobiety w 75% decydują o zakupie konkretnej nieruchomości! Co w związku z tym? Musi być ładnie, musi pachnieć, musi być porządek Czytaj więcej

 

Fotografia


3Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Klienci na etapie poszukiwania w internecie wymarzonej nieruchomości widzą mnóstwo ofert ? te, które zrobią na nich wrażenie ? w pierwszej kolejności chcą zobaczyć.

  • U nas agent nie robi zdjęć na szybko, telefonem komórkowym
  • Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi fotografami
  • Każda nieruchomość (tania czy droga) ma swojego kupca, którego trzeba oczarować.

Czytaj więcej

 

Reklama online


5a 99% poszukiwań nieruchomości odbywa się na portalach internetowych ? dlatego trzeba tam być. Opłacając najdroższe abonamenty skutecznie reklamujemy Twoją nieruchomość na 30 portalach.

Facebook to nazwa odmieniana na wszelkie sposoby i przez wszystkich.

FB to miejsce gdzie w jednym momencie możemy dotrzeć do tysięcy wyselekcjonowanych klientów ? dlatego tam również będziemy prowadzić kampanie reklamowe dla jeszcze szybszej i skuteczniejszej sprzedaży.
Dedykowane strony www – dzięki stworzeniu odrębnej strony www (np. chorzowska25.pl) dla Twojej nieruchomości klienci znajdą ją w google. Czytaj więcej


Reklama offline


2Czy wiesz, że klienci bardzo często decydują się na zakup większego mieszkania, domu, w okolicy, którą znają? Na każdej sprzedawanej przez nas nieruchomości wieszamy efektowny baner. Baner ma ograniczony zasięg, dlatego, aby w pełni wykorzystać ww. potencjał drukujemy ulotki – tak aby dotrzeć do każdego.
Lokalne gazety to wciąż dla pewnej grupy odbiorców główne źródło informacji i reklamy ? dlatego możemy zlecić ogłoszenie/reklamę właśnie tam. Czytaj więcej

 
 

Analizy ceny


7aKażdy klient otrzymuje pisemną analizę ceny swojej nieruchomości. Bazujemy na własnym bardzo bogatym doświadczeniu. Opieramy się na bazach cen transakcyjnych. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi.

  • bazujemy na własnym bardzo bogatym doświadczeniu
  • opieramy się na bazach cen transakcyjnych
  • współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi

Pamiętaj ? źle wyceniona nieruchomość – po roku traci 20% z ceny rynkowej.

 
 

Raporty


8
Czy współpracowałeś kiedyś z agentem, który po podpisaniu umowy przestał się kontaktować? U nas każdy klient otrzymuje regularnie raporty obrazujące zainteresowanie ofertą na rynku, ilość telefonów i odbytych prezentacji a także podejmowane przez nas działania.MAŁO?


Materiały reklamowe ? podczas prezentacji Twojej nieruchomości ? klienci otrzymają wydrukowane materiały z informacjami na temat oglądanej nieruchomości ? wszystko po to żeby zapamiętali ją z pośród innych.
Oferta 360 – współpracujemy z innymi biurami nieruchomości. Płacimy agencjom za przyprowadzenie kupca. To oznacza, że nasze działania są kompletne a klienci nie muszą już podpisywać kilku umów pośrednictwa.
Step by step ? sprzedajemy Twoją nieruchomość wg ściśle określonego planu markitengowego dostosowując go Twoich potrzeb.
Minimum formalności ? nasze umowę są jasne i czytelne, bez żadnych niedozwolonych zapisów.