Witold Orlicki

607-384-777
Napisz do mnie
 • Lokalizacja
  Potępa
  Transakcja
  Sprzedaż
  Nieruchomość
  Dom wolnostojący
  Powierzchnia
  270
  Cena za m2
  4 225 zł
  Ilość pokoi
  6
  Piętro
  _
  Ilość pięter
  1
  Zabudowa
  Wolnostojąca
  Wolne od
  Zaraz

   

  Inteligentny, energooszczędny, niepowtarzalny.

  Tradycyjna architektura w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami a to wszystko w otoczeniu lasu. O czym można marzyć więcej?

  Inteligencja: systemy użyteczne i przyjazne człowiekowi. Możliwość sterowania systemem domowym z drugiego krańca świata za pomocą telefonu.
  Regulacja/włączanie temperatury w domu, piwniczce ziemnej, szklarni czy uruchamianie ogrzewania podjazdów przed domem w czasie zimy.
  Zamykanie, uchylanie elektrycznych rolet w całym domu. Podgląd na jednej z czterech kamer obrazu wewnątrz i na zewnątrz domu.
  Włączanie systemu nawadniania ogrodu (trzy sekcje podlewania ogrodu). Uruchamianie oświetlenia ogrodu i oczka wodnego.

  Jeżeli ma znaczenie co jesz – w tym miejscu poczujesz harmonię z naturą. W pełni zautomatyzowana szklarnia z własnymi ekologicznymi warzywami i owocami + letni warzywniak.
  Zbiornik na deszczówkę (10 m3), która wykorzystywana jest do spłukiwania WC i podlewania ogrodu.

  Stolarka okienna, materiały wykończeniowe b. wysokiej jakości. Elewacja wykonana z monolitu (ręcznie formowanego).

  Pięknie zagospodarowany ogród, zadaszony taras czy letnia altana – tam naprawdę odpoczniesz.
  Jeżeli szukasz swojego miejsca poza miastem w otoczeniu pięknej natury, jakość i przemyślane nowoczesne technologie mają pierwszorzędne znaczenie to dom dla Ciebie.

  Powierzchnia 209m2, całkowita 334m2.
  Na parterze: hol, biblioteka/pokój biurowy, łazienka, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, pokój dzienny. Parter skomunikowany z dwustanowiskowym garażem.
  Piętro: 3 sypialnie, łazienka, garderoba, olbrzymi salon/pokój do dowolnego zaaranżowania. Z holu na piętrze wejście na poddasze.

  Dom zbudowany w najnowocześniejszej technologii szkieletowej wraz z rekuperatorem powietrza . Do budowy zaangażowano renomowaną firmę Wolf System (specjalistów od zaawansowanych technologii). Instalację systemów inteligentnych wykonała firma Apa.
  Dom monitorowany, kanalizacja miejska, sytuacja prawna w pełni uregulowana.
  Ogrzewanie gazowe sprzężone z rekuperatorem powietrza, w połączeniu z konstrukcją domu, przekłada się na 100% energooszczędność. Dom energooszczędny to dom z niskimi kosztami utrzymania ? bo kto lubi przepłacać??.

  Dom położony w Potępie w odległości 3km od Krupski Młyn, Lubliniec – 15km, Tarnowskie Góry – 19 km, Zabrze – 34km, Gliwice – 35km.

  Jeżeli ta oferta wydała Ci się interesująca zapraszam na prezentację.

  Współpracuję z innymi biurami przy sprzedaży.