Kredyty

Naszym partnerem jest z jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce EXPANDER. Doradcy kredytowi EXPANDER współpracują z ponad dwudziestoma pięcioma bankami.

Dlaczego warto skorzystać z usług EXPANDER?
Doradca EXPANDER odpowiada:

Ani grosza więcej…

Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą przynajmniej tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, EXPANDER ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.

Dowolna pora, czas i miejsce spotkania

Współpraca z Expander to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.

Doradzamy obiektywnie

EXPANDER nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Naszych sugestii nie musimy się nigdy wstydzić. EXPANDER jest spółką niezależną, prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Indywidualna opieka

Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Uproszczona procedura

Dom Kredytowy EXPANDER jest firmą która ma wypracowane procedury współpracy z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy EXPANDERa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jak sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces kredytowy.