Marketing online, offline

Reklama offline


7Czy wiesz, że klienci bardzo często decydują się na zakup większego mieszkania, domu w okolicy, którą znają. Na każdej sprzedawanej przez nas nieruchomości wieszamy efektowny baner.

Baner ma ograniczony zasięg ? dlatego aby w pełni wykorzystać ww. potencjał drukujemy ulotki tak aby dotrzeć do każdego.

Lokalne gazety to wciąż dla pewnej grupy odbiorców główne źródło informacji i reklamy ? dlatego możemy zlecić ogłoszenie/reklamę właśnie tam.

Reklama online


5Niemal 99% poszukiwań nieruchomości odbywa się na portalach internetowych ? dlatego trzeba tam być. Opłacając najdroższe abonamenty skutecznie reklamujemy Twoją nieruchomość na 30 portalach.

Facebook to nazwa odmieniana na wszelkie sposoby i przez wszystkich. FB to miejsce gdzie w jednym momencie możemy dotrzeć do tysięcy wyselekcjonowanych klientów ? dlatego tam również będziemy prowadzić kampanie reklamowe dla jeszcze szybszej i skuteczniejszej sprzedaży.
Dedykowane strony www ? dzięki stworzeniu odrębnej strony www (np. chorzowska25.pl dla Twojej nieruchomości klienci znajdą ją w google.