Witold Orlicki

607-384-777
Napisz do mnie
 • Lokalizacja
  Centrum
  Transakcja
  Sprzedaż
  Nieruchomość
  Mieszkanie
  Powierzchnia
  46 m2
  Cena za m2
  3480 zł
  Ilość pokoi
  2
  Piętro
  2/2
  Ilość pięter
  2
  Zabudowa
  Niska
  Wolne od
  Zaraz

  Noszę się ze smakiem.

  Nie jestem najtańsze (chociaż patrząc na mnie trudno powiedzieć, że zadzieram nosa).

  Jakość to moje drugie imię.

  Jeżeli szukasz komfortowego, wyposażonego, dobrze skomunikowanego M, to jestem dla Ciebie.

  Zrobiono mi generalny remont, zadbano o wysoką jakość materiałów, oświetlenie LED. Jasne kolory, skandynawski styl wystroju wnętrz.

  Wyobraź sobie spokojną okolicę, ale blisko Centrum. Wchodzisz do niskiego, ciepłego bloku (po termomodernizacji) a tam czekam Ja.

  Pachnę nowością. Otwierasz drzwi łazienki, a tam dyskretne oświetlenie ledowe, designerska terakota?.. no dobrze możesz już wziąć długą kąpiel z kieliszkiem wina.

  No ale ile można się kąpać (oj, długo)? to teraz szybka kawa w Mojej/Twojej wszystko mającej widnej kuchni i możesz wziąć książkę i odpocząć w wygodnym, dużym salonie. Ale nie za długo, bo zaraz wpadną rodzice na obiad (wreszcie nie musimy jeść przy stoliku kawowym). Tak mamusiu, w moim nowym gniazdku salon jest na tyle duży, że zmieścił się stół jadalniany J .

  Na stwierdzenie tatulka ? No ładne to wasze gniazdko ale pewnie za czynsz płacicie jak za zboże –  słyszy Nie lubię przepłacać. Kotek chciał mieć ładnie a ja tanio, no więc czynsz 240 zł z wodą i śmiecami..

  Jeszcze nie widzieliście drugiego pokoju – będę Waszą wyśnioną sypialnią, a z czasem może pokojem jakiegoś fajnego szkraba..:)

  Co jeszcze ?.. 2 piętro (to nie jest kamienica,  gdzie pokonanie jednego piętra powoduje zadyszkę ;), możliwość zostawienia wózka na półpiętrze.

  Bezpieczny budynek po termomodernizacji zamykany domofonem i dodatkowo kamery na klatce. Wyremontowana, zadbana klatka schodowa.  Bezpieczna okolica, przyjazne sąsiedztwo, dostęp do przedszkoli, szkół, aptek, placówek medycznych, terenów zielonych czy sklepów spożywczych. Świetne skomunikowanie – Centrum to zaledwie 2 przystanki tramwajowe, szybkie dojście do ul. Wolności. Dojazd do DTŚ czy A1 to kwestia 3 minut.

  Wyposażenie (w kuchni nowe meble, piekarnik, okap, lodówka, płyta szklana gazowa, kompozytowy zlew, w łazience hiszpański gres, kafle belgijskie, zabudowana wanna z podświetleniem LED, w salonie rozkładana kanapa, stolik kawowy, rozkładany stół jadalniany).

  Gdy nie masz czasu na remonty, długie dojazdy do i z pracy a przy okazji Twoje mieszkanie ma wyglądać ? MUSISZ MNIE MIEĆ!!!

  Zadzwoń i umów się na prezentację, taka perełka jak Ja długo nie będzie czekać..

  Cena: 159 999 zł

  Nie znając preferencji przyszłego właściciela i chcąc jednocześnie odciążyć czasowo postanowiłem doposażyć się ponadstandardowo..

  Jeżeli chcesz aby wszystko pozostało w Twoim nowym mieszkaniu (kanapa, stół, lodówka), dolicz do podanej wyżej ceny 2 000 zł..